איך לחשוב על: אירוע עסקי: פרישה, גיבוש עובדים, יום כיף – לגזור ולשמור!

סקרים מוכיחים שאנו מבלים את רוב זמננו במקום העבודה.

הגיע הזמן לפרגן קצת לעובדים? לתגמל אותם בערב מקסים וכייפי שידברו עליו כל השבוע שאחרי?

אין כמו אירוע חברה, שמוציא את האנשים משגרת היום ונותן הזדמנות לשכוח מכל הקליינטים, הספקים, הבוס, והשעות המטורפות. הנה כמה רעיונות איך לגרום לעובדים שלכם להרגיש שהם חלק ממשפחה.

 

איפה עושים? בית פרטי, מסעדה או אולם- יש לבדוק שהמיקום נוח לרוב המשתתפים. במידה והמיקום שנבחר מרוחק, רצוי לבדוק אופציה של הסעה מאורגנת, למקסם את אחוז ההגעה.

 

מה אוכלים? במידה והאירוע כולל ארוחת ערב, חשוב להגיש מנות פתיחה כדי שהאורחים שמגיעים אחרי יום עבודה, לא יגיעו עם "הלשון בחוץ".

 

מה בתוכנית? חשוב להגדיר את  אופי האירוע: סיכום שנתי, חג, ערב מצטיינים, ערב גיבוש,

ומציאת תוכן מתאים. קיימת אופציה לבחירת חברת הפקה, שמייקרת עלויות אך עושה זאת במקצועיות, או לחפש באופן עצמאי באתרי האינטרנט השונים המציעים מגוון פעילויות נרחב.

 

איך מרימים מצב-רוח? מאד כייפי ונותן תחושה טובה למארגנים ליצור "באזז" סביב האירוע, ולהיעזר במי שרק מציע עזרה. כדאי לשלב "תגמול" קטן אפילו בצורה של שובר לארוחה זוגית או גאדג'ט לחבר'ה, זה בוודאות יעשה את ההבדל.

 

מה לגבי בני/בנות זוג? תלוי בתקציב ההפקה, אך חשוב לדעת שמאחורי כל עובד/ת יש את אלה שתומכים מהבית, יכול להיות נחמד ומגבש להזמין אותם לחגיגה…

 

עלויות – לא תמיד יש צורך בהפקות ענק שחורגות מהתקציב. לעיתים ארוחת ערב בבית פרטי, עם קצת אלכוהול, מצב רוח טוב ותוכן מעניין- יגרמו למשהו שידברו עליו הרבה יותר מארוחה מפוצצת במסעדת פאר.